Uwaga!!!
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i seks anonse których dodawanie jest bezpłatne.

Ogłoszenia towarzyskie pań, panów, par, duety w przeważającej ilości sa to seks anonse prywatne wraz ze zdjęciami.
Dostęp do ogłoszeń towarzyskich mogą mieć tylko osoby pełnoletnie.

Czy masz skończone 18 lat?
Seks Zabawa w Losiow,Ona szuka go na seks w Debowa Laka,Spotkania na seks bez zobowiązań w Bojmie,Studentka szuka Pana w Piwniczna-Zdroj

„Stwórz życie w jakim jesteś najlepszą wersją siebie, Seks randki w Lomianki masz czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat” Pani szuka Pana na sex w Rzeszow. Oczekuje bycia najlepszym i najwyższych standardów światowych. Uwielbia kolumbijską kawę, argentyńskiego Malbeca, odwiedził blisko 110 krajów. Obsesyjnie ćwiczy Seks randki w Lomianki brazylijskie jiu jitsu i się uczy. Za swe największe osiągnięcia życiowe uznaje poderwanie swojej przyszłej żony na ulicy w Mexico City podczas demonstrowania technik komunikacyjnych uczestnikom szkolenia, wyjście cało z porwania w Brazylii, schudnięcie ponad 28 kilogramów w крепкие семь miesięcy, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej w Polsce, wyleczenie się z nadciśnienia i prowadzenie szkoleń na całym świecie w egzotycznych krajach w ich językach.

Jego motto życiowe brzmi. Jest bezpośredni, permanentnie podnosi poprzeczkę sobie i innym, chce przeżyć swe życie w służbie Seks randki w Lomianki idei, w które wierzy. Jest perfekcjonistą. Nie lubi spać. Z którą ma córkę Adrianę, jest żonaty i głęboko zakochany w Seks randki w Lomianki dr farmacji Ilianie Ramirez.

Nie interesuje go przeciętność, narzekanie, szukanie winnych. Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki i stoi na czele grupy badawczej Instytutu Starway. Która łączy psychologiczne techniki pochodzące z różnych dziedzin w celu stworzenia nowatorskich modeli zmiany w życiu osobistym i biznesie, jego wizją jest dostarczenie światu narzędzi z zakresu psychologii interdyscyplinarnej nauki.